O nas - NaturaRaj
Darmowa dostawa dla zamówień od 150 zł
Darmowa dostawa dla zamówień od 150 zł | 2+1 gratis na wszystkie przyprawy NaturaRaj
Kontakt +48 501 236 020
E-mail zamowienia@naturaraj.pl

NaturaRaj

Doceniamy naturalność i wiemy, jak smaczne i pełne wartości mogą być produkty ekologiczne. Posiadamy certyfikat jakości ekologicznej wydany przez Agro Bio Test, co świadczy o naszej rzetelności jako producenta i dystrybutora żywności ekologicznej.

Produkujemy i dystrybuujemy produkty własne oraz pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Partnerzy działający na tych samych wartościach to doskonały tandem w drodze do zwiększania świadomości naszych odbiorców w obszarze ekologicznej żywności oraz wpływu żywienia na nasze codzienne samopoczucie.

W naszej ofercie znajdziecie propozycje producentów, którzy cenią codzienność w stylu eko, od lat dostarczają klientom produkty pełne zdrowia i każdego dnia dbają o najwyższą jakość żywności przekazywanej w ich ręce.

100% Eko

Wyłącznie certyfikowane, ekologiczne produkty

Producenci

Producenci z wieloletnią, eko historią

Dostawa

Darmowa dostawa już od 150 zł

Od A do Z

Produkujemy oraz dystrybuujemy wyłącznie eko
01

NaturaRaj

Produkty naszej marki to to gwarancja naturalności, są wolne od sztucznych dodatków, pestycydów czy GMO. To inwestycja w wartościową żywność(świadomą dietę) i wsparcie dla polskiego ekologicznego rolnictwa.

Poznaj nas lepiej.

  • PL-EKO-07.616-0004174.2023.002 to gwarancja, że nasze produkty spełniające te standardy zostały starannie zweryfikowane. Numer certyfikatu identyfikuje, że nasze produkty są zgodne z restrykcyjnymi normami ekologicznymi.
  • Pochodzenie żywności ma ogromne znaczenie, dlatego stawiamy na produkty wyłącznie z Polski. Dbamy o to, aby surowce pochodziły z certyfikowanych, sprawdzonych źródeł. Dzięki transparentności w kwestii pochodzenia surowców, możemy świadomie dostarczać produkty.
  • Nasze zobowiązanie do produkcji bez chemii to kluczowy element. Oznacza to, że nasze produkty są wolne od sztucznych pestycydów, nawozów chemicznych czy innych substancji chemicznych. Stawiamy na naturalność i dbamy o to, aby nasza żywność była czysta, bezpieczna i korzystna dla zdrowia.
AKTUALNOŚCI

(eko) Przepisy, tipy, nowinki!

3 przepisy na owsiankę

By naturaraj
2024-04-16

Owsianka to doskonały wybór na zdrowe i pożywne śniadanie, zwłaszcza gdy korzystamy z ekologicznych płatków i dodatków. Dzięki nim możemy cieszyć się nie tylko pysznym smakiem, ale również pełną gamą wartości odżywczych,

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wszystkimi promocjami oraz nowościami w naszym sklepie

Karta zamówienia0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0